385. Jezero
Autor: František Max
(1895 Libáň - 1969)
signováno vpravo dole tužkou
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 41 x 51 cm
Konec dražby: 28.07.2019 18:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč