56. Kossak Karol 1896-1977
olej na kartonu, Orientální hudebníci v Orientu, sig. PD, rozměr 24x27 cm, rámováno 34x38 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč