56. M. Kozáková Portrét dámy
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1922
Šířka: 52 cm, výška: 64 cm, rámování: 80,5 x 69 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč