243. Zátiší s jablky
Autor: Otakar Synáček
(1931 Praha - 2005 Praha)
signováno uprostřed dole, datováno 60, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1960
Šířka: 56 cm, výška: 65 cm, rámování: 65 x 56 cm
Stav: původní
Konec dražby: 28.07.2019 16:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč