56. Soukup Josef (1890-1970)

tisk na papíře, Kde domov můj, sign. VD 40, rozměr 34,5 x 44 cm, rámováno 46,5 x 58,5 cm

Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč