56. Steffenson - Rybářské bárky
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 29 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 42 x 44,5 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč