180. Z venkova
Autor: Josef M. Černovický
(1906 Černovice u Boskovic - 1991 Praha)
signováno vlevo dole, na reversu autorský popis, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1951
Šířka: 42,5 cm, výška: 39 cm, rámování: 46 x 49 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč