Cestovatel

Autor: Josef M. Černovický
(1906 Černovice u Boskovic - 1991 Praha)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu razítko
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 51 cm, rámování: 64 x 55 cm

Konec dražby: 13.09.2021 22:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč