65. Plachetnice
Autor: František Sylva Toman
(1886 - 1942)
signováno vlevo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 32 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 34,5 x 43
Konec dražby: 07.02.2024 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč