57. český malíř 19./20. století
Kostomlaty u Teplic, olej na překližce, signatura nenalezena, archaická malba z přelomu 19/20 století, rozměr 24x33 cm, rámováno 39x30 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč