57. Chadima Jiří *1923
Zákrut řeky - litografie na kartonu, sign. PD Chadima, tisková plocha 11,5 x 22,5 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč