57. Konůpek Jan 1883 -1950
volný grafický list, Vácslav Rudl, litografie, signováno PD, 1917
Konec dražby: 30.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 25 Kč