57. Ottenfeld von E.

olej na plátně, Mořské pobřeží, sig. PD, rozměr 57 x 97 cm, rámováno 78 x 118 cm

Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 900 Kč