57. V. Šmíd - Rozhledna

Signováno vpravo dole tužkou, PF. 86, zaskleno, paspartováno, rámováno
Technika: linoryt
Šířka: 11 cm, výška: 16 cm, rámování: 32,5 x 36,5 cm

Konec dražby: 18.05.2021 20:37 SELČ

Dosažená cena: 601 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (4)

částkapříhoz
601 Kč18.5.2021 20:12:43
401 Kč18.5.2021 19:54:26
201 Kč17.5.2021 21:12:03
1 Kč27.3.2021 19:50:49