57. V. Šmíd - Rozhledna
Signováno vpravo dole tužkou, PF. 86, zaskleno, paspartováno, rámováno
Technika: linoryt
Šířka: 11 cm, výška: 16 cm, rámování: 32,5 x 36,5 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:37 SELČ
Dosažená cena: 601 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (4)
částka | příhoz |