57. Vladař
číslováno 150/200 vlevo dole, datováno a signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: lept, datace: 1986
Šířka: 21,5 cm, výška: 31 cm, rámování: pasparta 54 x 40 cm
Konec dražby: 10.05.2022 19:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč