100. Babiččino údolí
Autor: Augustin Ekart
(1879 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 48 cm, rámování: 61 x 51
Konec dražby: 13.05.2024 20:33 SELČ
Zbývá: 8d 3h 15m 14s
Vyvolávací cena: 800 Kč