Zátiší s ovocem - konvolut 2ks
Autor: Ota Grumlík
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 37 x 51,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč