152. Žluté růže
Autor: František Antonín Jelínek
(1890 Praha - 1977 Kochánov)
signováno vpravo dole i na reversu, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 40,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 47 x 57 cm
Konec dražby: 12.07.2022 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč