41. Žena v domácnosti
Autor: František Antonín Jelínek
(1890 Praha - 1977 Kochánov)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 22 cm, výška: 32 cm, rámování: 51 x 42,5 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč