51. Portrét pařížské dívky
Autor: František Antonín Jelínek
(1890 Praha - 1977 Kochánov)
Signováno vpravo nahoře, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 20 cm, výška: 26 cm, rámování: 41 x 35 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 19:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč