Podzimní krajina
Autor: František Antonín Jelínek
(1890 Praha - 1977 Kochánov)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 56,5 cm, rámování: 68,5 x 87
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.03.2024 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč