Truba

Autor: Jindřich Edl
(1872 ? - 1946)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 24 cm, rámování: 29 x 26,5 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč