Hory

Autor: Jindřich Edl
(1872 ? - 1946)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 31 cm, rámování: 42 x 55 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč