187. Dva portréty
Autor: Tomáš Vavříček
(1985 Boskovice)
signováno a datováno vpravo dole, 2 ks
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 2012
Šířka: 16 cm, výška: 29 cm, rámování: 31 x 18 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 31.07.2018 22:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč