Dva portréty

Autor: Tomáš Vavříček
(1985 Boskovice)

signováno a datováno vpravo dole, 2 ks
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 2012
Šířka: 16 cm, výška: 29 cm, rámování: 31 x 18 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 10.02.2020 19:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč