58. neurčený malíř po roce 1930
nečitelná signatura PD, Mařákova škola po roce 1930, olej na kartonu, rozměr 32x44cm, rámováno 42x55 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč