58. Říčka v zátočině u lesa
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 85 cm
Konec dražby: 14.07.2019 13:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč