58. Štolovský Josef 1879-1936

olej na kartonu, Červené střechy, sig. VD, rozměr 48 x 64 cm, rámováno 60 x 76 cm, oděrky na rámu

Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč