1. Loreta

Autor: Jan Bauch
(1898 Praha - 1995 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 15/6, kolorovaná litografie
Technika: kombinovaná technika, datace: 1944
Šířka: 31 cm, výška: 46 cm, rámování: volný list 61 x 44 cm

Konec dražby: 23.10.2019 19:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč