119. Milenci
Autor: Jan Bauch
(1898 Praha - 1995 Praha)
Signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 64/200, volný list v paspartě, slepotiskové razítko Lira Pragensis.
Technika: litografie
Šířka: 24 cm, výška: 33 cm, rámování: 50 x 36 cm
Konec dražby: 05.04.2022 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč