33. Feidias
Autor: Jan Bauch
(1898 Praha - 1995 Praha)
signováno nečitelně vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 18 cm, výška: 26 cm, rámování: 40 x 31 cm
Konec dražby: 25.11.2019 20:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč