232. Statek
Autor: ? Kratochvíl
signováno vlevo dole
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 46 x 36 cm
Konec dražby: 28.07.2019 16:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč