Statek

Autor: ? Kratochvíl

signováno vlevo dole
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 46 x 36 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč