59. Bílá Tisa Podk. Rus
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský popis
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 24 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč