Dívka v kroji

signováno vpravo dole
Šířka: 28 cm, výška: 40 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 11.05.2020 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč