59. Dívka v kroji
signováno vpravo dole
Šířka: 28 cm, výška: 40 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 11.05.2020 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč