59. Jelínek Josef 1871-1945
olej na kartonu, Továrna v polích, sig. PD, rozměr 25x34cm, rámováno 28x36 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč