264. Dívky
Autor: Karel Svolinský
(1896 Svatý Kopeček, Olomouc - 1986 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, ohnutý roh
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 50 cm, rámování: bez rámu
Konec dražby: 15.06.2021 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč