59. Pelc Ladislav
olej na plátně fixováno na kartonu, Vzducholď, sig. LD, rozměr 19 x 8,5 cm, rámováno 23,5 x 12,5 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč