59. V. Šmíd
Signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, paspartováno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 8 cm, výška: 11 cm, rámování: 36 x 33 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:38 SELČ
Dosažená cena: 201 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
201 Kč | 18.5.2021 19:54:43 |
1 Kč | 27.3.2021 19:51:23 |