59. Zábrž-Zbraslavský Evžen (1906-?)
olej kartonu, sign. PD datace 41, rozměr 59 x 68 cm, rámováno 74,5 x 83 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč