209. Santa Fé
Autor: Jaroslav Klát
(1962 Karlovy Vary)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1991
Šířka: 58 cm, výška: 41 cm, rámování: 45 x 61,5
Konec dražby: 28.07.2019 15:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč