21. Stromy u domu
Autor: Jaroslav Klát
(1962 Karlovy Vary)
signováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 86 cm, výška: 63 cm, rámování: 65 x 88 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč