Zimní krajina

Autor: Emil Sedláček
(1909 Byšice - 1993 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 20 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč