68. Párové zimní obrazy
Autor: Emil Sedláček
(1909 Byšice - 1993 Praha)
2 kusy, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 45 cm, výška: 20 cm, rámování: 25 x 50 cm
Konec dražby: 17.12.2019 20:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč