Malý Bacchus

rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 18./19. století
Šířka: 73 cm, výška: 59 cm, rámování: 68,5 x 82,5

Konec dražby: 07.02.2024 20:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč