10. Dáma v kloboučku

monogramováno a datováno vpravo dole, rámováno, rám mírně poškozen
Technika: olej na plátně, datace: 1806 ?
Šířka: 44 cm, výška: 83 cm, rámování: 90 x 50
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 18.06.2019 19:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč