10. Zřícenina hradu
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33 cm, výška: 25 cm, rámování: 32 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.04.2022 19:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 100 Kč