1008. Marina
Signatura nenalezena, Nerámováno.
Technika: olej na dřevě
Šířka: 31 cm, výška: 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč