101. Květiny ve váze
signováno uprostřed, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 70,5 x 60,5
Konec dražby: 14.05.2024 20:33 SELČ
Zbývá: 6d 18h 24m 20s
Vyvolávací cena: 6 500 Kč